Choď na obsah Choď na menu
 10 tipov ako byť krajšia !

 

Myslíte, že krása si vyžaduje veľa času a peňazí? Niekedy stačí maličkosť a vy budete vyzerať a cítiť sa lepšie. Vyskúšajte niektorý z našich zaručených tipov !

1. Pre snehovo biele zuby

 

...sú najlepším receptom jahody. Obsahujú ovocné kyseliny, ktoré pomáhajú odstraňovať zo zubov zafarbenie. Ak teda snívate o úsmeve hollywoodskych hviezd, skôr ako navštívite svojho stomatológa, raz za čas si vyčistite zuby zmesou jahôd s trochou vody.

 

2. Pre hebké pery

 

...rada od našich starých mám, med. Natrite si ústa hrubou vrstvou medu a nechajte pôsobiť aspoň 15 minút.

 

3. Pre krásnu pokožku

 

...vyskúšajte peeling na celé telo, ktorý ho nádherne prekrví. Zmiešajte 2 polievkové lyžice olivového oleja s 2 polievkovými lyžicami kuchynskej soli a krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Ostatok zmyte vlažnou vodou a ďalej ošetrite hydratačným telovým mliekom ako ste zvyknutá.

 

4. Pre lesk vlasov

 

...netradične skúste pivo! Znie to síce zvláštne, ale pivo obsahuje vitamíny, ktoré vlasom dodajú lesk a vitalitu. Po každom umytí si ich opláchnite pohárom piva a účinok sa zaručene dostaví.

 

5. Pre relax

 

...celého tela si určite doprajte medový kúpeľ. V pol litra horúceho mlieka nechajte rozpustiť 10 polievkových lyžíc medu, a tuto zmes nalejte do kúpeľa, v ktorom zotrvajte minimálne 20 minút.

 

6. Pre perfektnú pleť

 

... tip z ďalekého Orientu- zelený čaj. Má schopnosť odstraňovať z tela škodlivé látky, čistí pleť a necháva ju dlho hebkou.

 

7. Pre krasu ducha

 

... si doprajte trochu kultúry. Čo tak zájsť na dobrý koncert, alebo do kina? Alebo si kúpte knihu a voľný čas prežite s ňou. Vnútorná relaxácia je rovnako dôležitá, ak sa totiž cítite spokojne, aj vaše telo sa Vám odvďačí krásou.

 

8. Pre jemne ruky

 

... horúci tip! Trápia Vás suché popraskane ruky, ktorých  sa nedokážete zbaviť ani pomocou drahých krémov. Jeden recept z domácej lekárničky: kúsok droždia zmiešať s teplým mliekom, natrieť na ruky a nechať zaschnúť.

 

9. Pre zdravie

 

... a krásu pokožky neodmietajte saunu. Vďaka nej sa nielen budete cítiť ako nový človek, ale vaša pokožka bude odrazu pevnejšia a lepšie prekrvená.

 

10. Pre celkovú pohodu

 

... sa nezabúdajte usmievať! Lebo iba s úsmevom na perách a plna pozitívnej energie sa budete chcieť cítiť krásna a vaše okolie si toho okamžite všimne.

Autor: Daniela                                             Prevzaté  z    http://www.diva.sk